برای محکم نگه داشتن میز از رومیزی استفاده کنید

سفره ها برای دهه ها برای ایمن نگه داشتن میز و ست رومیزی ترمه از مواد غذایی قرار داده شده روی آن و همچنین برای افزودن به سبک و رنگ تنظیمات مکان و به طور کلی اتاق مورد استفاده قرار گرفته اند.
آنها همیشه مورد نیاز یا خواسته نیستند و گاهی اوقات می توانند مانعی برای این مناسبت باشند.
سفره های استفاده روزانه و ترمه رومیزی چهارگوش از میز شما در برابر ریختن مواد غذایی جزئی، ریختن مواد غذایی روی آن و تراکم ناشی از نوشیدنی ها محافظت می کند.
در برابر ریزش های بزرگ یا نوشیدنی های بسیار داغ محافظت نمی کند، زیر لیوانی یا سایر اقدامات حفاظتی باید در این موارد انجام شود. یک سفره علاوه بر محافظت از میز شما می تواند به فضای شما رنگ و شخصیت ببخشد.
آنها به راحتی برای فصل، طرح های رنگی یا تعطیلات قابل تغییر رومیزی ترمه مستطیلی هستند و می توانند راهی مقرون به صرفه و سریع برای تنظیم فضای شما در هر زمان که بخواهید باشد.

هنگام برگزاری یک رویداد یا جمع آوری یک ترمه رومیزی سنتی ۱۴۰۱ می توان از آن برای گره زدن یک تم یا طرح رنگ استفاده کرد.

می توان از آنها برای ایجاد پس زمینه برای غذا استفاده کرد و انتخاب رنگ حتی می تواند بر اشتها تأثیر بگذارد و غذا را بیشتر برجسته کند.

هنگام استفاده از سفره های رنگی مناسب برای مراسم شما می تواند ظاهری از ظرافت و پیچیدگی ایجاد کند، اما برعکس می تواند برای مهمانی های کودکان سرگرم کننده و رنگارنگ باشد. یک سفره می تواند به تنظیم حال و هوا و انتظارات هر اجتماع اجتماعی کمک کند.

هنگام میزبانی یک مهمانی خاص حتی مانند جشن عروسی، سالگرد یا حتی جشن بازنشستگی، اغلب میزها اجاره ای هستند.

این میزهای اجاره ای اغلب میزهای تاشو چوبی یا پلاستیکی هستند که هیچ ظرافت و زیبایی ندارند، بنابراین پوشاندن آنها با رومیزی ظاهر کل اتاق را تغییر می دهد و ظرافت را به غذا می بخشد.

این همچنین میز را از آرنج ها، بشقاب ها و ریختن های کوچک محافظت می کند، در حالی که یک مکان دوست داشتنی برای غذا خوردن به مهمان ارائه می دهد که از هرگونه استفاده قبلی از میز محافظت می شود.

آنها بهداشتی هستند، به راحتی بعد از مراسم تمیز می شوند و می توان به طور مکرر از آنها استفاده کرد.

 • منابع:
  1. To Use A Tablecloth or Not
 • تبلیغات: 
  1. شامپو بدنی که مسی از آن استفاده می کند
  2. خرید ارزان پارچه کتان طوسی عمده
  3. تنها راه کمک به رفع نوسانات قیمت دلار!
  4. جوان ترین موسس کارخانه معروف را بشناسید